Giga Exotic (Chrudim - Chrudim II)

Akvaristika

Prodáváme akvarijní rybičky a živočichy z celého světa. Nabízíme také prodej pro velkoobchody, akvaristiky a exportéry. Dodáváme i potřeby pro chovatele.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Slezská 589
  • Chrudim - Chrudim II
  • 537 05
  • Adresa výdejního místa obchodu a skladu akvarijních ryb.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Rybičky a živočichové z celého světa

Oborem naší činnosti je import, export a výkup akvarijních živočichů z celého světa. Jsme tu pro každého nadšence do akvaristiky. V naší nabídce najdete akvarijní rybičky a živočichy z celého světa. Dodáváme také potřeby pro chovatele. Pravidelně dovážíme rybičky ze zemí jako je Srí Lanka, Indonésie, Malajsie nebo Singapur. Jedná se o rybičky z divokých odchytů nebo místních odchovů. Ke kosmetickým účelům dodáváme do salonů také rybičky Gara Ruffa.

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem. Pro velkoobchody, akvaristiky a exportéry poskytujeme velkoobchodní ceny. Při větších objednávkách jsou pro vás připraveny zajímavé slevy. Rybičky vám navíc dovezeme vlastními vozidly. Za maloobchodní ceny můžete nakupovat v našem internetovém obchodě. Nemusíte se přitom bát, že by rybičky nepřežily cestu kurýrem. Dorazí živé a zdravé přímo k vám domů.

Potřeby pro chovatele rybiček i psů

Pokud teprve zařizujete nové akvárium, jsme tu pro vás. Zabýváme se výrobou akvárií. Vašim akvarijním rybičkám dodáme také krmivo. Seženete u nás ale i potřeby pro chovatele psů, koček nebo plazů. Postarejte se s námi o svoje svěřence, ať už jsou jimi vodní živočichové nebo kočka. Dodáme vám k tomu vše potřebné za rozumné ceny. Těšíme se na vaši návštěvu!

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Zavolejte a domluvíme se na návštěvě.!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce